Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

23. janvāra rītā LR2 studijā viesojās un  trenera lomā iejutās žurnālists Armands Tripāns, kura izlolotais raidījums „Hokeja laukums” kopš rudens uzsācis dzīvi LTV. Pagājušajā vasarā Armandu varējām sastapt uz skrituļslidām ar nebūt ne vieglo TV kameru plecā, filmējot un intervējot Dziesmu svētku dalībniekus. Ja runājam par kino, tad tapušas arī filmas par Latvijas sporta leģendām Uljanu Semjonovu, Helmutu Balderi un Igoru Vihrovu, savukārt pirms mēneša pirmizrādi piedzīvoja viņa jaunākais darbs - filma „Skrien Latvija”. Armands pats ir ne tikai sporta teorētiķis, bet arī daudzu jomu praktiķis: Līdz 20 gadu vecumam profesionālā līmenī spēlējis hokeju (viņa maiņas biedri bijuši slavenie Dārziņš un Karsums); piedalījies ekstrēmajā „Crashed Ice” pasaules čempionātā, kur dalībnieki pa speciāli veidotu, apledojušu trasi, slido no kalna, kur viņus sagaida asi līkumi, nelieli izciļņi, lēcieni, sadursmes un arī kritieni (starp citu, viņš ne reizi vien ar slidām nobraucis arī pa Siguldas bobsleja trasi!); aizraujas ar golfu un izcīnījis tiesības piedalīties amatieru pasaules čempionātā. Armandam pieder gada cīnītāja tituls un profesionāla hokeja trenera diploms.

Armanda Tripāna vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt un ekstrēmos pārbaudījumus godam izturēt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.