Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Pirms pāris gadiem Latviju aplidoja priecīga ziņa ,ka viens no mūsējiem - garo distanču skrējējs mūsu valsti ierakstījis Ginesa rekordu grāmatā, 12 stundu laikā  uz velotrenažiera noskrienot 144,42 kilometrus. Savukārt pērnais rudens nesa jaunus sensacionālus panākumus - par spīti Vidusjūras viesuļvētrai “Sorbas”, kas tolaik plosījās Grieķijā, teiksmām un leģendām apvītajā vēsturiskajā skrējienā ''Spartatlons'' Edgars Simanovičs izcīnīja augsto 8. vietu, 247 kilometru distanci veicot 25 stundās un 37 minūtēs.

3. aprīlī, gaidot jauno skriešanas sezonu ultramaratonists Edgars Simanovičs viesojās LR2 ēterā un iejutās treneres lomā. Viņa vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt arī jauniem ekstrēmiem izaicinājumiem gatavie LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Mārtiņš un Baiba.