Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Izcils piemērs tam, ka veselā miesā mājo vesels gars, ir Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskaps-metropolīts Zbigņevs Stankevičs, kurš ir visai ciešos draugos ar sportu, ieguvis 1. sporta klasi vieglatlētikā un ir bijis Latvijas vieglatlētikas izlases dalībnieks. Savukārt 10. aprīlī, Lieldienu priekšvakarā,  LR2 studijā viesojās un  trenera lomā iejutās Rīgas Vissvētās Trīsvienības draudzes priesteris Edgars Cakuls. Rīgas Vissvētākās Trīsvienības draudze pirms pāris gadiem, 1997. gadā nosvinēja savu  divdesmito jubileju. Baznīcā, kuras mājvieta ir Purvciemā, bez ikdienas dievkalpojumiem un lūgšanām mūsu baznīcā notiek katehēze visa gada garumā gan bērniem, gan arī pieaugušajiem, darbojas vairāki kori un citas muzikālās apvienības, ir pieejams grāmatu galds.

Prāvests ir Edgars Cakuls, iespējams, daudziem par pārsteigumu ir karatē melnās jostas īpašnieks. Karatē ir okinaviešu un japāņu cīņas māksla, kurā kā ieroci izmanto visu cilvēka ķermeni, piemēram, rokas, dūres, elkoņus, kājas, ceļgalus. Atšķirībā no boksa, cīņas sporta un kikboksa tradicionālajā karatē liela nozīme ir cilvēka garīgajam spēkam un labām manierēm, kā arī tā mērķis ir attīstīt ķermeņa fiziskās īpašības.

Edgara Cakula vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt un kādu efektīgu cīņas paņēmienu apgūt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Mārtiņš un Baiba.