Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Pirms nedēļas pirmizrādi piedzīvoja dokumentālā īsfilma “Mind Your Step” (“Apzinies savu soli”), kuras galvenais varonis ir Nils Jansons - profesionāls skrituļslidotājs un viens no Latvijas spožākajiem vārdiem ekstrēmā sporta pasaulē, daudzu starptautisku sacensību uzvarētājs un prestižu video konkursu laureāts. Viņš ar savu sirdslietu ir apceļojis visu pasauli, iedvesmojis tūkstošiem jauniešu un godam ierakstījis savu un Latvijas vārdu inline skrituļslidošanas vēsturē.

Nils ir viens no nedaudzajiem sportistiem pasaulē, kura vārdā nosaukts skrituļslidu modelis. 24. aprīlī ar savām unikālajām slidām kājās viņš viesojās LR2 studijā un  iejutās trenera lomā.

Nila Jansona vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt un kādu traku tiku iemācīties arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Mārtiņš un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  trenera Nila norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

24. aprīlī plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos marš!