Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Mūsu renes sportisti Siguldas kamaniņu un bobsleja trasē „ķer” vēl pēdējo sniegu un ledu, aizvadot pēdējos šīs sezonas treniņus, nedēļas nogalē norisināsies renes sporta veidu festivāls "Winterfest", kad vēl var paspēt izbaudīt izklaides nobraucienus ar "vučko". Savukārt 20. marta rītā LR2 studijā viesojās un trenera lomā iejutās šī gada veiksmīgākais latviešu kamaniņbraucējs Kristers Aparjods. Lai arī tikai pirms mēneša nosvinēta pilngadība – divdesmit pirmā jubileja, tomēr viņš jau daudzkārt paspējis izbaudīt saldo uzvaras garšu un dažāda kaluma medaļu spozmi, Kristers ir  gan Pasaules junioru čempions, gan arī šosezon  apsteidzis savu treneri Mārtiņu Rubeni un Latvijai sagādājis pirmo medaļu (bronzu) Eiropas pieaugušo čempionātā. Iespējams, panākumu pamatā ir ne tikai darbs un talants , bet arī gēni, jo Kristera mamma ir pazīstamā kamaniņbraucēja Aiva Aparjode, bet māsa Kendija šogad kļuva par Latvijas čempioni!

Kristera Aparjoda vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt arī  LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Mārtiņš un Baiba.