Trešdien, 17. aprīlī, gatavojoties jaunajai velosezonai, plkst. 9.35 vingrojām kopā ar vairākkārtējo Latvijas čempionu un riteņbraukšanas sporta pasākumu organizētāju Igo Japiņu!

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Gatavojoties jaunās velosacensību sezonas atklāšanai, 17. aprīlī LR2 studijā viesojās un  trenera lomā iejutās bijušais riteņbraucējs, vairākkārtējs Latvijas čempions, riteņbraukšanas sporta pasākumu organizētājs Igo Japiņš.

Viņš ir ne tikai leģendārā ikrudens Latvijas riteņbraucēju vienības brauciena dvēsele, „Igo Japiņa aģentūra” ir arī ikgadējās Gada balvas sportā organizatore. Savukārt pavasarī laiks nopūst putekļus no pedāļiem un modināt ziemas miegā dusošos ričukus, lai baudītu vasaru ar pilnu krūti un vēju matosJ Tāpēc Igo Japiņš aktīvās atpūtas cienītājus aicina uz pašmāju lielāko un tradīcijām bagātāko velo seriālu – Latvijas valsts mežu Kalnu Divriteņu Maratonu, kas  šajā sezonā piedāvās septiņus aizraujošus etapus skaistākajās Latvijas vietās.  Ikvienam būs iespēja izvēlēties starp kādu no trijām distancēm, bet mazie pedāļu minēji varēs piedalīties bērnu braucienos. Pirmais posms – Valmiera – Cēsis – norisināsies 28. aprīlī. Turklāt visai iedvesmojoša varētu būt ziņa, ka pie balvām tikšot ne tikai ātrākie, bet arī progresīvākie riteņbraucēji un 100. vietu ieguvēji.

Igo Japiņa vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt un savu ričuku no ziemas miega pamodināt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Mārtiņš un Baiba.