Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2, aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Ne viena vien atmiņā vēl pavisam tik nesen populārais TV seriāls „Ugunsgrēks”, kurā vietējā kazino īpašnieka meita un bijusī modeļu skolas un skaistumkopšanas salona īpašniece daiļā un šarmantā Helēna ne reizi vien tika manīta uzlabojam savu fizisko formu uz velotrenažiera. Lomas atveidotāja - ne mazāk šarmantā aktrise Zane Daudziņa arī dzīvē savu daiļumu un teicamo fizisko formu spodrina regulārās sporta kluba nodarbībās. Bez tam Zane ir Kultūras akadēmijas docente un topošajiem aktieriem un režisoriem vada praktiskās skatuves runas nodarbības, māca ķermeņa atbrīvošanās paņēmienus, palīdz apgūt pareizu elpošanu, nostāda balsi, paplašina diapazonu, attīsta artikulāciju. Visai pieprasīti ir arī viņas vadītie publiskās runas semināri uzņēmumu vadītajiem, banku darbiniekiem, skolotājiem, kultūras darbiniekiem, ierēdņiem, radio „balsīm” un TV  moderatoriem.

27. martā – Starptautiskajā teātra dienā Zane Daudziņa viesojās LR2 ēterā un iejutās treneres lomā. Viņas vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt arī  LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Mārtiņš un Baiba.