Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

5. septembra rītā LR2 studijā viesojās un  trenera lomā iejutās viens no Latvijas populārākajiem skeitbordistiem, kurš pazīstams arī pasaulē - Madars Apse.

Ar skeitbordu viņš nodarbojas kopš 12 gadu vecuma. Pirms dažiem gadiem žurnāla „Kingpin” lasītāju un industrijas cilvēku balsojuma rezultātā tika atzīts par Eiropas labāko skeitbordistu, turklāt kļuva arī par vienīgo eiropieti, kurš uzņemts ASV “Element” skrituļdēļu komandā un par otro cilvēku no Eiropas, kas iekļuvis DC Internacionālajā skrituļdēļu komandā.

Madaram pašam ir savs Interneta video šovs: “It’s a Mad World”. 2014. gadā Madars tika uzņemts pazīstamās skeitborda firmas “Element” PRO jeb profesionāļu komandā. Līdz ar to Madars Apse ir kļuvis par pirmo un vienīgo skeiteri no Latvijas, kuram ir izdevies kļūt par profesionālu skeitborda braucēju un izlaist sava modeļa dēli.

Viņa vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Armins un Baiba.