Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2, aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Pirms pāris nedēļām ar aizrautību un uzmundrinājumu „Mūsu zeme Latvija!” sekojām līdzi mūsu jauno basketbolistu spēlēm Eiropas čempionātā. Godam nopelnīto kontinenta sudraba godalgu U-18 izlase kaldināja un iespēju startēt pasaules U-19 čempionātā nodrošināja sava trenera Artūra Visocka-Rubeņa  vadībā, kurš 22. augusta rītā viesojās LR2 studijā un iejutās arī Rīta Rosmes trenera lomā. Jāpiebilst, ka Artūrs ir arī BK kluba „Ogre” treneris un strādājis ar U-16 izlasi, kā arī bijis galvenā trenera asistenta godā Latvijas vīriešu un sieviešu valstsvienībās.

Kuriozi, bet veiksmīgais un panākumiem bagātais treneris pats gan nav bijis profesionāls basketbolists - viņš studējis žurnālistiku un sabiedriskās attiecības, bijis projektu vadītājs reklāmas aģentūrā.

Artūra Visocka-Rubeņa vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt un kādu „trīnīti” grozā iedabūt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  trenera Artūra norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.