Tikai 63 dzīves gadi uz šīs zemes bija atvēlēti lieliskajam baritonam Edgaram Zvejam, liepājniekam, trūcīga zvejnieka dēlam, kam bērnībā nebija ne jausmas, ka viņš kļūs par Rīgas Muzikālās komēdijas solistu, turklāt vienu no spožākajiem. Tieši Zveja 60. un 70. gados atveidoja visas galvenās, baritonam domātās lomas operešu un dziesmuspēļu iestudējumos. Taču tas nebija viss – šī pasakainā balss regulāri skanēja arī Rīgas radio viļņos, jo Edgaram Zvejam komponējuši visi sešdesmito gadu populārākie estrādes dziesmu autori  – Ringolds Ore, Elga Igenberga, Ģederts Ramans, Valters Kaminskis.

Pirmais šajā virknē, protams, bija tobrīd jaunais pianists un komponists Raimonds Pauls, kas 1956. gadā varbūt nejauši sastapa tobrīd jau ievērojamo dziedoni uz radio mājas kāpnēm un lūdz ieskaņot pirmo dziesmiņu. Par to kļuva „Ziemas vakars” ar Laimoņa Vāczemnieka dzeju, un ieraksts izdevis tik veiksmīgs, ka toreizējais radiokomitejas muzikālais vadītājs, simfoniķis Jānis Ivanovs esot palūdzis grāmatvedei izrakstīt jaunajam komponistam dubultu honorāru.

Tas par dziesmu „Ziemas vakars”, kura jau ne reizi vien skanējusi pirmdienas vakarā, bet šoreiz piedāvāšu kādu līdz šim nedzirdētu Edgara Zvejas balss ierakstu – tā būs padomju autora Marka Fradkina dziesma „Naksnīga saruna” 1965. gada ieskaņojumā. Pavadījumu toreiz atskaņoja komponista, aranžētāja un skaņu režisora Igora Jakovļeva vadītais instrumentālais ansamblis.