Neaizmirsīsim, ka 1. aprīlis ir Smieklu diena un pajokosim arī raidviļņos – to muzikāli darīs mūsu brīnišķīgais baritons Edgars Zveja, kura radošais mūžs cieši savijies ne tikai ar Operetes jeb Muzikālās komēdijas teātri, bet arī latviešu estrādes mūziku.

Uz skatuves Zveja atveidoja visdažādākos varoņus – no šarmantiem jaunekļiem un mīlētājiem līdz komiskiem večukiem un blēžiem, un tikpat plaša bija to krāsu gamma, kas likta lietā ieskaņojot vieglā žanra melodijas. To vidū bija kā Raimonda Paula pirmās oriģināldziesmas, tā padomju pilsoņa stājai atbilstīgas plakātiskas teju vai masu dziesmas.

Edgars Zveja dziedājis arī pārējo pašmāju estrādes celmlaužu dziesmas, kuru vidū bija kā Ģederta Ramana, tā Elgas Igenbergas un Romualda Kalsona sacerējumi. Taču vēl viena viņa misija bija līdz radioklausītājam nogādāt populāras ārzemju melodijas, nu, protams, tās, kas cenzūras ieskatā bija ieteicamas. Edgars Zveja iemūžināja tādus pasaulslavenus hitus kā „Vaterlo tilts” un „Besame mucho”, modes dziesmiņu par Činibabu, franču melodijas, un ar kādu franču dziesmiņu arī izkrāsosim šo pirmdienas vakaru. „Kad pastaigāja Marī” – lūdzu pasmaidiet, klausoties, kā dzied Edgars Zveja Igora Jakovļeva vadītā instrumentālā ansambļa pavadībā 1961. gada ieskaņojumā.