Ļoti žēl, ka līdz šim grāmatu par saviem patiesi aizraujošajiem un neticamajiem piedzīvojumiem uz latviešu roka un popmūzikas skatuves nav uzrakstījis dziedātājs Igo. Viņš pēdējos gados apliecinājis savu daudzpusīgo talantu gan ar dzejām, gan vizuālās mākslas darbiem, ķēries pie kreklu un krūžu apdrukas, iecerējis radīt jaunu koncertzāli provincē, aizrautīgi rīkojis Jūrkalnes sakopšanas talkas. Un to, ka savulaik Igo piederēja pašam savs mūzikas klubs „u.t.t”, varēs atcerēties dziedātāja jubilejas koncertos mūzikas namā „Daile” jau šonedēļ, no 21. līdz 24. novembrim. To devīze ir „Pirmie 40”, kas apzīmē laiku, jo Igo jau pavadījis publikas priekšā dažādos ansambļos un sadarbojoties ar dažādiem skaņražiem. Komponējis un dzejojis arī pats, ko turpina darīt šobaltdien.

Dziedāt Igo sāka jau 16 gadu vecumā, iepriekš rūpīgi vingrinājies vijoļspēlē, taču, kad uz savu jauno ansambli „Corpus” paaicināja Ēriks Ķiģelis, atteikt, protams, nevarēja. Tā Grobiņas kultūras namā sākās Igo profesionāla dziedātāja gaitas, kas turpinās joprojām. Kad Ķiģelis atgriezās „Līvos”, jauno, perspektīvo solistu viņš ņēma līdzi, un ņiprais Igo ar savu lielisko balsi un temperamentu grupas koncertus padarīja neaizmirstamus. Jau 1984. gada vasarā jauneklis gan paziņoja, ka „Līvos” viņu neviens nesaprot, kopā ar kolēģi no „Corpus” laikiem Ainaru Virgu, Igo izveidoja vokālo grupu „Liepājas kvartets”, ar kuru tika apceļota visa Latvija. „Līvu” periodam beidzoties Igo kļuva par solistu Latvijas radio dibinātajā ansamblī „Remix”, 1986. gadā izcīnīja Galveno balvu Vissavienības jauno solistu konkursā „Jūrmala”.

1988. gadā Igo dzīvē nāca ar jaunu izaicinājumu – titullomu rokoperā „Lāčplēsis”, ar kuru viņš tika galā vienkārši izcili. 90. gados pēc spēku izmēģināšanas Latvijas mūzikas eksportprojektā „Rīga” un mūzikas kluba Liepājā Igo pārbāzējās uz Rīgu, kur sadarbojās gan ar komponistu Zigmaru Liepiņu operās „Parīzes Dievmātes katedrāle” un „No rozes un asinīm”, gan Jāni Lūsēnu dziesmu ciklā „Savādā pasaule”. Tad dzīvi kājām gaisā sagrieza liktenīga autoavārija, taču dziedātājs nepadevās, un par toreizējo traģēdiju daudzi jau piemirsuši. Igo visu laiku ieracies darbos pāri galvai – jau izskanējušas stihijām veltītā cikla trīs daļas – „Zeme”, „Uguns” un „Ūdens”, par kurām atgādinās koncerti mūzikas namā „Daile”. Tajos kopā ar Igo muzicēs viņa līdzšinējie sadarbības partneri – komponisti, un no 21. līdz 24. novembrim izskanēs liela daļa dziedoņa zelta repertuāra. Koncertu sērijas noslēgumā Igo sola atjaunot uz vienu nakti savu leģendāro Liepājas mūzikas klubu „u.t.t”, kas darbojās no 1992. līdz 1998. gadam. Bet šoreiz atskats tālā pagātnē uz „Līvu” laiku, piebalsojot Ingrīdai Pavītolai-Gūtmanei, skanēs 1983. gadā tapusī Jura Pavītola „Dziesma no akmens laikmeta” ar Ojāra Vācieša dzeju samērā nesenā – 2009. gada ierakstā.