Sākot ar 21.decembri, Latvijas koncertzālēs un baznīcās izskanēs Ulda Marhileviča Ziemassvētku koncerti, kuros muzicēs pats komponists, dziedātāja Antra Stafecka, Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis, diriģenta Romāna Vanaga vadītais Jāzepa Mediņa Rīgas 1. Mūzikas skolas zēnu koris un pavadošā grupa.

Koncertos skanēs Marhilēviča instrumentālā mūzika un populārākās dziesmas, kā arī jauns Ulda un Guntara Rača dziesmu cikls „Labākie draugi”. Jau iepriekš sacerēti vairāki līdzīga apjoma cikli, kuros dalībnieku vidū iekļauts zēnu koris. Vispirms tapa „Gaismas atgriešanās” ar Mārtiņu Freimani, Zigfrīdu Muktupāvelu un Anci Krauzi, pēc tam – cikls „Iedomājies” ar Aiju Andrejevu un Miku Dukuru. Pirms gada tapa arī cikls „Šķērsojot tiltus jeb Crossing the briddges” ar Daumantu Kalniņu un Aminatu. Jaundarbs, kur zēnu koris sadziedāsies ar Andru Stafecku un Gintu Grāveli, vēsta par patiesu draudzību, kas izdzīvo par spīti attālumam un laikam un pāraug mīlestībā.

Ar šo Ziemassvētko koncertprogrammu, neizpaliekot dziesmām „Tava sirds ir manas mājas”, „Iedomājies” un citām, Uldis Marhilēvičs ar savu komandu viesosies Rēzeknē, Ogrē, Rīgā, Ķekavā, Liepājā, Jelgavā un Siguldā. Tagad atskats uz pagājušā gadsimta 90. gadiem, kad tikai sākās komponista Marhilēviča un dzejnieka Rača sadarbība, un viens no pirmajiem rezultātiem bija „Zivju – ūdensvīru himna”, kas tika speciāli sacerēta Žaklīnas Cinovskas veidotajai televīzijas pārraidei „Horoskopi, horoskopi”. Ieskaņojumā toreiz piedalījās virkne šo horoskopu zīmju pārstāvju - pati Žaklīna, Maija Lūsēna, Elita Marga, Sintija Jenerte, Arvīds Mūrnieks, Fredis, Ēriks Loks, Juris Hiršs, Aigars Krēsla, Aivars Hermanis un citi – vesels zvaigžņu koris!