Lai nu šovakar katram no mums ir kāds, ko mīlēt, kāds, kam nosūtīt gaišas domas vai kaut ko piedot, un, protams, arī kāda skaista dziesma, kas aizkustina un liek dziedāt līdzi. Eglīšu liesmiņām mirdzot Otrajos Ziemassvētkos, 26. 12. uz līdzijušanu un līdzidziedāšanu aicina populārais dziedātājs Igo, lai kopā ar ģitāristu Ēriku Upenieku priecētu koncertprogrammā „Mēnessnakts” Bauskas kultūras centrā plkst. 16.00. „Mēnesnakts” - tā ir īpaši Ziemassvētkiem sagatavota koncertprogramma, kurā iekļauti Igo, Ērika Upenieka un Aivara Hermaņa sacerējumi, kā arī šis tas no Igo zelta repertuāra Ērika Upenieka ģitāras pavadībā. Par koncerta devīzi kļuva skaistā dziesma „Mēnesnakts”, kuru Aivars Hermanis komponēja ar Aspazijas dzeju.

Galvenokārt Igo, protams, pazīstams kā dziedātājs, kas savas gaitas sāka Liepājā pirms 40 gadiem, sadarbodamies vispirms ar Ēriku Ķiģeli grupā „Corpus”, tad stādamies mikrofona priekšā jau kopā ar „Līviem”. Taču Igo personā sadzīvo daudzi talanti, starp citu, arī vijolnieka, jo šī bija viņa pirmā profesija mūzikā. Viņš ir arī uzņēmējs, veidojis mūzikas klubu „utt.” Liepājā, arī aktieris, jau pagājušā gadsimta 80. gados lasījis dzeju studijas ierakstā. Arī talantīgs mākslinieks, kas radījis vizuālās mākslas darbus, kuru vidū bija arī ilustrācijas paša sacerētu dzeju grāmatai.

Jā, Igo ir arī dzejnieks, sācis sacerēt dziesmu vārdus jau pirms vairāk nekā 30 gadiem un to turpina darīt. Savulaik Igo savu dzeju radīja arī grupas „Remix” kolēģa Aivara Hermaņa mūzikai, un šajā ziņā unikāls, protams, bija cikls „Klusums starp mums”, ieskaņots kopā ar Ievu Akurateri. Arī tad, kad Hermanis sacerēja Ziemassvētku dziesmas Latvijas radio bērnu vokālajam ansamblim „Dzeguzīte”, viņš tālu nemeklēja, bet lūdza talkā Igo. Un tapa arī šī dziesma „Ziemassvētku nakts”, kas iemūžināta 1995. gadā.