2019. gada 6. aprīlī populārais rokmūziķis, ģitārists un komponists – liepājnieks Ainars Virga – svin 55 gadu jubileju. Par godu šim notikumam  tiek rīkots vērienīgs jubilejas lielkoncerts Liepājas koncertzālē „Lielais Dzintars”. Kad biļetes uz 18. aprīļa pasākumu tika pilnībā pārdotas, mūziķis nolēma izsludināt papildkoncertu, tas notiks 20. maijā.

Abos vakaros skanēs dziesmas no topošā „Līvu” jaunā albuma, pie kura darbs vēl turpinās, kā arī jau labi zināmas dziesmas no „Līvu” repertuāra visos iespējamajos aranžējumos un salikumos. Dziedās gan pats jubilārs, gan Jānis Buķelis jeb Buks, koncerta viesi, bet pirms koncertiem acis noteikti būs jāpamielo un Ainara Virgas dzīvē jāieskatās fotoizstādē, kas atklāta Liepājas latviešu biedrības nama foajē. Tās galvenais varonis ir Ainars, kura skatuves un dzīves mirkļus fiksējis fotogrāfs

Aigars Hibners. Papildus viņa daudzu gadu gaitā notvertajiem kadriem interesentiem būs iespēja aplūkot fotogrāfijas no mūziķa personīgā arhīva, kā arī vērot dažādu koncertu videomateriālus, kas piešķirs izstādei neierastu noskaņu. Pats Ainars sevi sauc par cilvēku, kuram nepatīk lieki runāt. Savas izjūtas viņš izsaka dziesmās un ģitārspēlē, protams, arī dziedājumā, taču ļoti noder arī fotogrāfa palīdzība, iemūžinot tās emocijas, kādas valda priekšnesuma laikā. Ieeja izstādē Liepājas latviešu biedrības namā ir bez maksas, tā apskatāma līdz mēneša beigām, bet tagad kāds piemirsts Ainara sacerējums – dziesma „Meitene”  ar Guntara Rača dzeju 1994. gada „Līvu” priekšnesumā.