Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Nedēļas nogalē Rīgā, Skonto Hallē, notiks Rīgas bērnu un jauniešu galda hokeja turnīrs “Sarauj - 2018”. Turnīra galvenais mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar šo sporta veidu un katram  dot iespēju nospēlēt apļa turnīru. Tiek aicināti visi - gan zēni, gan meitenes, no 1. līdz 12. klasei, turklāt katrs dalībnieks saņems dāvaniņu no turnīra atbalstītājiem. Vienlaikus gan skolēni, gan viņu ģimenes locekļi varēs pamēģināt arī citus sporta veidus -  mini tenisu, galda tenisu, šautriņu mešanu. Savukārt vecāki varēs pamēģināt uzspēlēt biljardu - “pool” un “snooker”.

21. novembra rītā LR2 studijā kopā ar savu hokeja galdu viesojās un  trenera lomā iejutās daudzu turnīru uzvarētājs, Pasaules un seškārtējais Latvijas čempions Atis Sīlis.

Viņa vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt un kādu ripu vārtos raidīt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.