Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

25. jūlija rītā LR2 studijā viesojās un  trenera lomā iejutās septiņkārtējs ASV čempions biatlonā, kuram divu pasaules čempionātu atklāšanas parādēs pat uzticēts nest ASV karogu - Raimonds Dombrovskis. Par viņu – kā par unikālu cilvēku - latviešu sportistu, dēkaini un aizrautīgu piedzīvojumu meklētāju, kas 90 dienās veicis 4200 jūdzes (6759 km) garu ceļu, ar rollerslēpēm kājās šķērsojot Ziemeļamerikas kontinentu no Kanādas (Inuvik) līdz Meksikai (Baja), izveidota pat dokumentāla filma! Bet tas nebūt nav viss- savulaik Raimonds  vienatnē ar jūras kajaku devies vairāku simtu jūdžu garā trasē gar Aļaskas Klusā okeāna piekrasti. Šobrīd, lai arī pametis aktīvo sportu, no slēpošanas viņš nav tālu – izveidojis distanču slēpošanas trasi Vanagkalnā Jaunpiebalgā, jo „slēpošana esot viņa dzīves mērķis”, tiek rīkoti arī Vanagkalna slēpošanas festivāli.

Raimonda Dombrovska vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt un par „īstiem vīriem rūdīties” arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  trenera Raimonda norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varējāt vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.