Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2, aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Svinot mūsu valsts apaļo jubileju, šonedēļ norisinās gaismas festivāls „Staro Rīga 2018”, kad četrus vakarus būs aplūkojami 43 gaismas objekti. Festivāls jau ir kļuvis par tradīciju, izaudzis un tapis starptautiski atpazīstams gan tūristu, gan gaismas mākslinieku vidū. Šogad tajā piedalās mākslinieki no Francijas, Vācijas, Portugāles, Japānas, Nīderlandes. Paralēli tam nedēļas nogalē norisināsies spoži sportisks notikums – „Staro Rīga skrējiens”, kas būs emocijām bagāts, patriotisks naksnīgais piedzīvojums un, iespējams, vislabākais veids, kā baudīt galvaspilsētu simtgades kulminācijā. Skrējiena centrs atradīsies Lucavsalā, no kurienes tiks dots starts komandu foto orientēšanās sacensībām, Ģimeņu skrējienam un 5 km skriešanas, iešanas un nūjošanas distancei. Krāšņākie un unikālāk tērptie dalībnieki tiks apbalvoti.

14. novembra rītā LR2 studijā viesojās un  treneru lomā iejutās „Staro Rīga skrējiena” organizatori Diāna Uzuliņa un Daniels Kārkliņš, kurš arī pats nodarbojas ar skriešanu un orientēšanās sportu.

Viņu vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem spoži centās izpildīt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.