Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

“Gada balvas vieglatlētikā 2018” balvu pasniegšanas ceremonijā par aizvadītā gada Latvijas labāko vieglatlēti tika kronēta Latvijas rekordiste 100 metru skrējienā Sindija Bukša. Vairāk nekā 30 gadu nepārspēto Latvijas rekordu Sindija laboja pērnajā pavasarī sacensībās „Rīgas kauss”. Lai arī tikai pirms mēneša viņa sasniegusi oficiālo pilngadību, tomēr jau paspējusi startēt starptautiskajā mērogā- Pasaules un Eiropas čempionātā un nesen Kuldīgā notikušajās starptautiskajās sacensībās „Katrīnas kauss”, kurām kopumā pieteikušies bija sportisti no 12 valstīm, uzrādot personisko rekordu, izcīnīja uzvaru prestižajā 60 metru sprintā, turklāt izpildīja martā gaidāmā Eiropas čempionāta telpās normatīvu.

Bērnībā savas sportistes gaitas Sindija sākusi ar basketbolu, šobrīd studē LU sociālo zinātņu fakultātē, bet viņas vaļasprieki esot ģitārspēle, zīmēšana un gleznošana.

30. janvāra rītā Latvijas labākā vieglatlēte viesojās LR2 studijā un iejutās treneres lomā. Sindijas Bukšas vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt un zemo startu nenokavēt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.