Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

13. marta rītā, lai viesotos LR2 studijā un iejustos trenera lomā tālo ceļo no dzimtās Gulbenes mēroja viens no slavenākajiem latviešu bobsleja stūmējiem, četru Olimpisko spēļu dalībnieks, Soču Olimpisko spēļu  vicečempions un Pekinas Olimpiādes Latvijas delegācijas karognesējs Daumants Dreiškens. Viņa sportisko trofeju klāsts ir visai iespaidīgs - bez Olimpiskā sudraba viņam ir arī 2016. gada pasaules čempiona tituls četrinieku sacensībās, kā arī pasaules meistarsacīkstēs nopelnīta viena sudraba un divām bronzas medaļas, bez tam Eiropas čempionātos viņam ir piecas medaļas, tostarp divas zelta. Turklāt pēc Krievijas sportistu diskvalifikācijām Dreiškenam kopā ar mūsu bobsleja četrinieku pienākas Soču Olimpisklais zelts, bet bronza divniekos.

Šobrīd Daumants pievērsies trenera karjerai, bet tie, kas apgalvo, ka augumā raženajam puisis itin labi derētu basketbolam, nebūs tālu no patiesības, jo pirms bobsleja viņš profesionālā līmenī spēlēja basketbolu klubā Gulbenes "Buki".

Daumanta Dreiškena vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt arī  LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.