Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Septembra pēdējā nedēļā visā Eiropā, tai skaitā arī Latvijā norisināsies tradicionālā Eiropas Sporta nedēļa, kuras mērķis  ir mainīt iedzīvotāju paradumus un aicināt būt fiziski aktīvākiem. Statistika parāda, ka Latvijā aizrautīgi dzīvojam līdzi sportam, bet katrs trešais sporta fans nekad nav regulāri sportojis pats. Tāpat ģimenēs – gandrīz 79% iedzīvotāju seko līdzi bērnu fiziskajai aktivitātei, bet paši atzīst, ka ar sportu nenodarbojas pietiekoši daudz. Tāpēc šopreiz „tipiskie” nesportotāji tiek aicināti mainīt ieradumus un padarīt savu dzīvi labāku, 20 dienas sportojot kopā ar kādu no Latvijas sporta personībām.

12. septembra rītā LR2 studijā viesojās un  treneru lomā iejutās „BeActive Eiropas Sporta nedēļas” vēstneši - sportiskā un atraktīvā Jansonu ģimene - abi bijušie basketbolisti, bet tagad basketbola treneri - Daiga un Ziedonis Jansoni (attēlā). Starp citu, arī abas viņu meitas - Liene un Līga ar basketbolu „ir uz tu”, turklāt Liene pat bijusi mūsu sieviešu valstsvienības kapteine.

Jansonu pāra vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Armins un Baiba.