Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2, aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

3. oktobra rītā LR2 studijā viesojās un  trenera lomā iejutās bijušais spēkavīrs Raivis Vidzis. Būdams tikai 24 gadus vecs, Raivis ieguva valsts spēcīgākā vīriešu titulu. Vēlāk viņš kļuva arī par pasaules stiprāko vīru - divkārtēju Pasaules „Strongman” kausa ieguvēju, ar panākumiem profesionāļa statusā startēja arī ekstrēmajā sporta veidā - cīņās bez  noteikumiem. Raivis Vidzis Sporta pedagoģijas akadēmijā studējis par fitnesa treneri, bet šobrīd mācības turpina, lai kļūtu par rekreācijas speciālistu.

Viņš ir arī  visai iecienīts aktieris - gan improvizācijas teātrī „Spiediens”, gan spēlējis Dailes teātra izrādēs „Izraidītie” un „Jeruzaleme”. Šobrīd savu sportista  un TV šovu vadītāja un dalībnieka („Dejo ar zvaigzni" un tievēšanas projekts „XXL”) pieredzi liek lietā, darbojoties vienā komandā ar Puči un Valteru sportiskajā TV raidījumā „Hatrrick”.

Raivja Vidža vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.