Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Reizē ar jauno mācību gadu atsākušās nodarbības programmā „Atrodi savu sporta veidu”, kurā bērni apgūst dažādus sporta veidus – basketbolu, tenisu, volejbolu, handbolu, hokeju, futbolu, florbolu, cīņas sportu, badmintonu, sporta dejas, peldēšanu un vieglatlētiku. Programmas ietvaros bērni no 7 līdz 12 gadu vecumam mācību gada laikā iepazīst dažādu sporta veidu pamatus, lai, nodarbībām beidzoties, saņemtu speciālistu atzinumu par bērnam piemērotāko sporta veidu, ko nākotnē ieteicams attīstīt. Nodarbības vada profesionāli treneri, kas bērniem palīdz rast interesi par sportu, uzstādīt un sasniegt mērķus.

26. septembra rītā LR2 studijā viesojās un  trenera lomā iejutās programmas „Atrodi savu sporta veidu” vadītājs Kaspars Čerņavskis, kurš pats ir peldēšanas speciālists. Viņa vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.