Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

27. februāra rītā LR2 studijā viesojās un  treneres lomā iejutās pludmales tenisiste Natālija Tumševica – Ērgle. Nesen viņa ar uzvaru vienspēlēs starptautiskā ITF pludmales tenisa turnīrā atgriezusies no Brazīlijas. Savukārt pāru spēlēs izcīnīta otrā vieta. Savulaik Natālija nodarbojusies ar lielo tenisu, kas iepaticies, tāpēc nolēmusi izmēģināt spēkus arī pludmales tenisā. Sportiste stāsta, ka bieži vien sacensības notiekot ļoti tālās vietās, kur neviens neko nezina par Latviju. Tāpēc tā esot iespēja ar lepnumu iepazīstināt par mūsu valsti, kultūru , kas esot svarīga ikviena sportista misija. Šogad viņas turnīru kalendārā ir nopietnas sacensības Itālijā, Grieķijā, Krievijā un citās pasaules valstīs. Natālija cer, ka 2024. gadā Parīzes Olimpiskajās spēļu programmā  tiks iekļauts arī pludmales teniss un izdosies tajās pārstāvēt Latviju.

Starp citu, Natālija veiksmīgi apvieno profesionālas tenisistes gaitas ar dziedātājas karjeru, turklāt vada aģentūru “Royal Events”, kura organizē Rīgas balli un Ziemassvētku labdarības vakaru un, kā arī valda deju skolu “Studio Dance Magic”.

Natālijas Tumševicas - Ērgles vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centīās izpildīt un LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.