Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

24. oktobra rītā LR2 studijā viesojās un  trenera lomā iejutās „vīrs bez komentāriem” – pasaulē labākais kantētājs, trīskārtējais Pasaules čempions un pieckārtējais vicečempions motokrosā ar blakusvāģiem - Kaspars Stupelis. Viņš guvis lielu piekrišanu un braucis ar visiem vadošajiem pasaules pilotiem - holandieti Danielu Vilemsenu, nīderlandieti Etjēnu Baksu, latviešiem Māri Rupeiku, Jāni Daideru un leģendāro Kristeru Serģi.

Brīvajā laikā un, lai uzturētu sportisko formu, Kaspars reizēm piedaloties velosacensībās vai nodarbojas ar distanču slēpošanu vai jogu. Savulaik Kaspars trenējies arī karatē, un viņam pat esot Latvijas Karatē federācijas trenera sertifikāts. Bet mīlestība uz močiem esot mantota no tēta, kuram piederējuši vairāki padomju laika motocikli un kurš arī esot braucis motokrosā.

Kaspara Stupeļa vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt un slaidu līkumu „paņemt” arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Armins un Baiba.