Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2, aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Starptautiskā Vieglatlētikas federāciju asociācija atzinusi, ka Lattelecom Rīgas maratons izpildījis augstākos kvalitātes kritērijus un, iekļaujoties pasaules prestižāko maratonu līgā, šogad 19. maijā varēs startēt ar Zelta kvalitātes zīmi (Gold Label Road Race). Pērn šo zīmi visā pasaulē drīkstēja izmantot 36 maratoni (no tiem tikai 11 Eiropā), starp kuriem atzīmējami – Tokijas, Parīzes, Prāgas, Ņujorkas, Londonas, Bostonas, Berlīnes, Amsterdamas un citu metropoļu maratoni. Februāra nogalē, atklājot Lattelecom Rīgas maratona pirmo sezonu Zelta kvalitātes zīmē, Latvijā ieradīsies leģendārā vieglatlēte un pasaules rekordiste maratonā Pola Redklifa. Viņa kopā ar vadošajiem Latvijas vieglatlētiem uzstāsies īpašā skriešanai kā vadošajai tautas sporta disciplīnai veltītā forumā, kurā skriešanas un veselīga dzīvesveida mīļotājiem atklās savu uzvaru, motivācijas un pūliņu aizkulises. 

Savukārt 6. februārī LR2 studijā, gaidot jauno maratona sezonu, viesojās un treneru lomā iejutās pieredzējušie maratonisti - maratona trenere un tempa turētāja Ilze Limanāne  un Lattelecom Rīgas maratona organizators Mārtiņš Priede. Ilzes un Mārtiņa vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt un LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.