Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2, aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

28. novembra rītā LR2 Rīta rosmē debitēja regbijs, jo studijā viesojās un  trenera lomā iejutās bijušais Latvijas izlases spēlētājs, šobrīd Latvijas regbija čempionkomandas „STATS/Ķekava” galvenais treneris Kristaps Andersons. Regbija kā sporta veida pirmsākumi meklējami 19. gadsimta vidū Anglijā, savukārt Latvijā tas tiek spēlēts kopš 1960. gada. Kristaps Andersons pēc profesijas ir zvērināts advokāts un sertificēts personas datu aizsardzības speciālists, bet ar savu sirdslietu un vaļasprieku - regbiju nodarbojas jau vairāk nekā divdesmit piecus gadus. Viņš savulaik bijis gan ilggadīgs RK „Miesnieki” un Latvijas izlases spēlētājs, gan RK „Miesnieki” valdes loceklis un trenera palīgs.

Kristapa Andersona vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt un ovālo bumbu aiz gala līnijas piezemēt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.