Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Londonā 1922. gada 1. februārī sācis darboties Eiropā pirmais radiofons, pēc gada tam sekojusi Berlīne, divus gadus vēlāk raidītāji tika uzbūvēti Leipcigā, Frankfurtē, Minhenē, Hamburgā, Štutgartē, Breslavā, Kēnigsbergā, Ķelnē un Romā. 1925. gada 1. februārī šo īpašo pilsētu sarakstu papildināja arī Varšava un 1. novembrī – Rīga. Latvijā pirmā radio pārraide bija Pučīni operas „Madama Butterfly" translācija no Nacionālās operas. Sākotnēji ticis raidīts tikai 2 stundas dienā - no plkst. 20 līdz 22, pārsvarā tie bijuši koncerti, raidlugas, pieslēgumi operai, dievkalpojumiem, sporta un citiem pasākumiem, bet jau tuvākajos gados raidlaiks pieaudzis līdz 7 stundām.

31. oktobra rītā, gaidot Latvijas radio 93. dzimšanas dienu, LR2 studijā viesojās un  treneres lomā iejutās radio „galvenā trenere” - Latvijas Radio Valdes priekšsēdētāja Una Klapkalne. Viņas nopietna aizraušanās ir Sporta dejas, savulaik ar dejošanu pat gribējusi saistīt savu profesionālo karjeru. Latvijas Sporta deju čempionātos standartdeju kategorijā, arī dažādos Eiropas turnīros Una ne reizi vien stāvējusi arī uz goda pjedestāla.

Unas Klapkalnes vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt un graciozu dejas soli uzturēt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Armins un Baiba.