Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Nedēļas nogalē norisināsies Latvijā vēl nepieredzēts pasaules mēroga sporta notikums - Pasaules kausa izcīņas jaunās sezonas atklāšanas posms bobslejā un skeletonā. To, ka šī ir pirmā reize, kad Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē sacentīsies pasaulē labākie bobslejisti un skeletonisti gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē, sapratusi par ziema, kas ar aukstumu, salu un sniegu atbalsta gan sportistus un pasākuma organizatorus, gan sportiski noskaņotos fanus. 

5. decembra rītā LR2 Rīta rosmē viesojās un  trenera lomā iejutās Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas prezidents Jānis Kols. Savulaik studējis enerģētikas zinības, šobrīd ir uzņēmējs, tomēr vienmēr līdzās bijis sports: bērnībā trenējies ātrslidošanā, vēlāk vieglatlētikā, bijis Latvijas jauniešu izlases dalībnieks daudzcīņā. Runā, ka pa bobsleja trasi gan esot nobraucis tikai 1 reizi, turklāt kā pasažieris.

Jāņa Kola vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt un kamanās aši salēkt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.