Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Gaidot Lāčplēša dienu un Latvijas jubileju, nedēļas nogalē Mežaparka Lielajā pļavā norisināsies ikgadējais patriotiskais taku un tematisko šķēršļu skrējiens “Lāčplēšu kross”. Tajā sportiskā un patriotiskā noskaņā dalībniekiem būs iespēja dažāda garuma distancēs pārvarēt interesantus tematiskos šķēršļus. Bērniem 1 kilometra distancē būs tematiskie šķēršļi – Varoņu mūris, Kangara tīkls un Lāčplēša josta. Garāko distanču dalībniekiem, kuri startēs 5 un 10 kilometru distancēs, būs jāsakaras ar Laimdotas laipu, Melnā Bruņinieka bedrēm, Spīdalas slazdu, Kokneša bluķiem, Sumpurņa sienu, Lāčplēša ausīm. Šķēršļi simboliski apzīmē dažādas cīņas un grūtības, kam stājās pretī eposa “Lāčplēsis” galvenais varonis. 17. oktobra rītā LR2 studijā viesojās un  trenera lomā iejutās „Lāčplēšu krosa” organizētājs Jānis Vanags, kurš pats ir aktīvs taku skrējējs, maratonists un ultramaratonists un pieveicis 170 km distanci apkārt Monblānam.

Jāņa Vanaga vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.