Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Ik gadu par pavasara iestāšanos Latvijā liecina ne tikai strazda dziesma aiz loga, bet arī tradicionālais Baltijas baleta festivāls, kas ik reizi (un šogad jau divdesmit ceturto gadu pēc kārtas) mūs pārsteidz ar savu krāšņo daudzveidību un aizraujošo programmu. Tradicionālais tā atklāšanas koncerts, kurā varēs baudīt gan dažādu stilu deju, gan jaunākos veikumus horeogrāfijā, notiks Rīgas Starptautiskajā dzelzceļa stacijā. Savukārt turpinājums sola gan viesus no Portugāles, Ķīnas, Anglijas Karaliskā baleta, Dānijas Karaliskās operas, Ungārijas un Čehijas Nacionālā baleta, baleta zvaigznes no Berlīnes Valsts operas, Krievijas Lielā  teātra, Somijas Nacionālās operas, Lietuvas Nacionālās operas un baleta teātra un Igaunijas, gan izstādes un filmu seansus.

6. marta rītā LR2 studijā viesojās un  treneres lomā iejutās festivāla direktore, savulaik par vienu no iznesīgākajām un elegantākajām LNO solistēm dēvētā izcilā primabalerīna Lita Beiris. Viņas lomu diapazons bijis neticami plašs: no trauslās Odetas „Gulbju ezerā”, romantiskās princeses Auroras „Apburtajā princesē” un maigās Žizeles līdz austrumnieciski noslēpumainai Anitrai Grīga „Pērā Gintā”  un prāta aptumšotajai lēdijai Makbetai.

Litas Beiris vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem neticami graciozi centās izpildīt arī  LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.