Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

8. augusta rītā LR2 studijā viesojās un  trenera lomā iejutās „Prāta Vētras” ģitārists, pēc profesijas jurists, bet pēc fiziskās kondīcijas - sportists Jānis Jubalts. Šobrīd apmēram pusē ir „Prāta Vētras” koncerttūre „Par to zēnu, kas sit skārda bungas”, jau bijuši koncerti Jelgavā, Valmierā un Ventspilī, vēl supergrupa uzstāsies 11. augustā Daugavpilī un 17. augustā Rīgā. Lai izturētu koncertu slodzi, mūziķiem laba sportiskā forma ir gandrīz vai obligāta. Savulaik tieši „Prāta Vētras” puiši bija tie, kas iedibināja atklāto amatieru futbola čempionātu „Mītava Open”, savās koncerttūrēs vienmēr līdzi ņemot futbola bumbu, lai brīvajos brīžos varētu uzspēlēt, savukārt viņu draudzīgajai grupai „Reigani” pat ir dziesma „Futbols”.

Jānim Jubaltam, kurš reiz kopā ar Renāru Kauperu skolā pat mācījies sporta novirziena klasē, lai izvēdinātu galvu no mūzikas, palīdzot burāšana, peldēšana un, protams, arī hokejs, ar ko visai ciešas attiecības, spēlējot Zemgales Amatieru Hokeja līgas regulārajā čempionātā amatieru hokeja komandā „Olaine”.

Jāņa Jubalta vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba!