Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

13. februāra rītā LR2 studijā viesojās un  treneres lomā iejutās kādreizējā sporta vingrotāja un VEFiņa karsējmeitene - populārās grupas „Tautumeitas” līdere Asnate Rancāne.

Asnate ir profesionāla mūziķe, Mūzikas  akadēmijā studējusi etnomuzikologos. Jāpiebilst, ka Asnate Rancāne ne tikai dzied, bet arī spēlē vijoli un klavieres, vada folkloras studiju "Garataka", darbojas ģimenes ansamblī „Lata Donga” un world music projektā kopā ar kontrabasistu Staņislavu Judinu.

Uz Rīta rosmi LR2 studijā mūsu trenertīte ieradās gandrīz vai „pa taisno” no iepriekšējā vakarā notikušās Mūzikas ierakstu gada balvas "Zelta Mikrofons 2019" ceremonijas, jo šīgada nominantu vidū bija gan „Tautumeitas”, gan „Lata Donga”.

Līdzās mūzikai Asnates otra kaislība ir sports – viņa labprāt sērfo un izmēģina ūdensslēpes, bērnībā trenējusies sporta vingrošanā un tīņa gados pat bijusi VEF basketbolistu karsējmeiteņu komandā.

Tautumeitas Asnates Rancānes vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.