Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Vēl nesenā atmiņā mums ir Phjončhanas Ziemas olimpiskās spēles, kur mūsu bobsleja divnieks izcīnīja bronzu, bet pēc nepilna mēneša, 3. decembrī sāksies jaunā starptautiskā bobsleja sezona, kas šoreiz tiks atklāta tieši Latvijā - Siguldā! Jo pirmo reizi vēsturē Siguldas trase ieguvusi tiesības rīkot Pasaules kausa izcīņas posmu bobslejā un skeletonā.

7. novembra rītā LR2 studijā viesojās un  trenera lomā iejutās viena no pasaulē lielākajām bobsleja autoritātēm - Latvijas bobsleja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis. Savā bobsleja pilota karjerā viņš kļuvis par Eiropas čempionu (2003.g.) un vicečempionu (2000.g.) četriniekos, divreiz ieguvis 2. vietu Pasaules kausa kopvērtējumā četriniekos (2000., 2003.g.), ir Labas gribas spēļu čempions (2000.g.)  un astoņkārtējs Latvijas čempions, trīs Olimpisko spēļu dalībnieks. Savulaik trenējis Itālijas izlasi, bet, pateicoties Sandim kā Latvijas izlases trenerim, ne reizi vien esam lepojušies ar dažāda kaluma Olimpiskajām medaļām.

Sanda Prūša pilotēto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt un bobu jaudīgi iestumt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Armins un Baiba.