Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

15. augusta rītā LR2 studijā viesojās un  trenera lomā iejutās savulaik viens no vadošajiem un daudzsološajiem Latvijas bobsleja pilotiem - Gatis Gūts. Viņš startējis divās Ziemas Olimpiskajās spēlēs - 2006. gadā Turīnā  un 2002. gada Soltleiksitijā, kur četrinieku konkurencē izcīnījis divpadsmito, bet divnieku konkurencē 13. vietu.

Pēc sportista karjeras beigām Gatis turpinājis kā jauno bobslejistu treneris, darbojies arī Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas programmā, strādājot ar mazajām nācijām, kurām nav sava trenera, un palīdzējis iesācējiem apgūt bobsleja pamatus. Šobrīd Bijušais pilots darbojas Starptautiskās Bobsleja un skeletona federācijas žūrijā.

Gata Gūta vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt un virāžu labirintus ar slaidu loku paņemt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  trenera Gata norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.