Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

12. decembra rītā LR2 studijā viesojās un  trenera lomā iejutās bijušais Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Juris Štāls.

Savulaik viņš bijis draftēts NHL klubā Ņujorkas "Rangers" un vairākus gadus pavadījis dažādās Amerikas hokeja komandās. Pēc atgriešanās Eiropā spēlējis Krievijā, Čehijā, Baltkrievijā, Ukrainā un Slovākijā. Rīgas „Dinamo” rindās viņš aizvadījis 59 spēles.

Beidzoties profesionāla hokejista karjerai, Juris pievērsies hokeja menedžera darbam, vienlaikus spēlējot Latvijas čempionāta komandā HK Kurbads. Šobrīd viņš ir hokeja skolas "Kurbads" vadītājs un apgalvo, ka pirmkārt jaunajiem hokejistiem jāiemācot mīlēt hokeju, jāradot interese un prieks trenēties un spēlēt, veidojot sevi kā sportistu ceļā uz augstiem panākumiem, ne tikai hokejā, bet arī dzīvē.

Jura Štāla vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt un slidošanas prasmi pilnveidot arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.