Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

1. augusta rītā LR2 studijā viesojās un  trenera lomā iejutās Starptautiskās Basketbola federācijas 3x3 basketbola pasaules ranga labāko divdesmitnieka spēlētājs - Nauris Miezis. 3x3 basketbols, gaidot  2020. gada Tokijas olimpiskās spēlēs, pirmo reizi arī oficiāli iekļauts olimpiskajā programmā.

Pērnvasar Latvijas 3x3 basketbola izlase sagādāja priecīgu pārsteigumu, izcīnot Eiropas čempionu titulu. Lielisko uzvaru kaldināja Nauris kopā ar saviem komandas biedriem, turklāt viņu atzina arī par visa turnīra MVP jeb vērtīgāko spēlētāju. Pagājušās nedēļas nogalē basketbolists bija sastopams Ventspilī, kur norisinājās „Ghettto Games Venstpils Challenger” turnīrs, kurā  piedalījās 16 komandas no 8 valstīm. Paralēli 3x3 basketbolam Nauris spēlē arī Latvijas Basketbola līgas otrās divīzijas basketbola klubā "Ķekava".

Naura Mieža vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt un kādu „danku” nodemonstrēt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  trenera Naura norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varējāt vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.