Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Gaidot savu pirmo boksa maču Latvijā, 20. februāra rītā LR2 studijā viesojās un  trenera lomā iejutās basketbola zvaigzne Kaspars Kambala.

Savas raibās sportista karjeras laikā viens no slavenākajiem latviešu basketbolistiem spēlējis gan Amerikā, Turcijā, Spānijā, Bulgārijā, Krievijā un Irānā, gan arī dažādos Latvijas klubos un , protams, Latvijas izlasē, kur bijis viens no līderiem. Viņam arī pieder ULEB Eirolīgas viena mača rezultativitātes rekords, jo 2002./2003. gada sezonā vienā no spēlēm iemetis 41 punktu. Pirms mēneša Kaspars paziņoja par to, ka noslēdz savu profesionālā basketbolista karjeru, tomēr par prieku visiem saviem daudzajiem faniem pavisam no sporta neatvadās: lai turētu īkšķi par Kambalu, turpmāk viņa līdzjutējiem būs jādodas nevis uz basketbola arēnu, bet gan boksa ringu, jo turpmāk sportists centīsies sevi realizēt profesionālajā boksā. Šajā cīņas sportā viņš savulaik jau aizvadījis četras cīņas, 2008. gadā Lasvegasā izcīnot trīs uzvaras, divas ar nokautu un vienu pēc punktiem, kā arī vienu reizi cīnoties neizšķirti. 23. martā "Arēnā Rīga" cīņu šova ietvaros ar cīņu pret baltkrievu bokseri Aļaksandru Ņahajčuku  notiks vēsturiskā Kaspars Kambala atgriešanās boksa ringā.

LR Rīta Rosmes vēsturē garākā trenera (206 cm) vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt  un nokautu nepiedzīvot arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.