Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav ne jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Nedēļas nogalē notiks „Gada balva sportā”, kurā tradicionāli tiks godināti gada labākie sportisti, komandas un treneri. 19. decembra rītā LR2 studijā viesojās un  trenera lomā iejutās balvas nominants kategorijā „Gada uzlecošā zvaigzne” - autorallija pilots Mārtiņš Sesks. Tikai nākamgad viņš svinēs savus apaļos divdesmit, un gandrīz tikpat ilga ir arī viņa sportista karjera: pie bagija stūres sēdies jau 5 gadu vecumā, astoņos gados bijis spējīgs individuāli vadīt automašīnu. Pirms nepilniem 5 gadiem Mārtiņš pievērsies rallijam, un jau pirmajā gadā izcīnījis divas godalgotās vietas Latvijas rallijsprinta čempionāta posmos. Šobrīd Mārtiņš Sesks brauc zem LMT Autosporta Akadēmijas karoga un jau 17 gadu vecumā ir kļuvis ne tikai par Latvijas čempionu rallijā, bet arī par Latvijas čempionu auto šosejā “Kumho Challenge Super 1600” klasē. Pirms pāris gadiem viņš ieguvis prestižo Kolina Makreja speciālbalvu. Savukārt šī mēneša sākumā Parīzē norisinājās Eiropas rallija čempionāta apbalvošanas ceremonija, kurā pie balvām tika arī ekipāža M.Sesks/R.Francis.

Mārtiņa Seska vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem centās izpildīt un stūrēšanas prasmi pilnveidot arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Armins un Baiba.