Gaidot Eiropas Parlamenta vēlēšanas, 8. aprīlī plkst. 20.00 skanējumu LR2 ēterā  uzsāk aizraujoša informatīvi izglītojoši izklaidējoša radiospēle „Deputāti pret deputātiem”! Tajā erudīcijas spēļu autoritātes un „guru” - Ivo Krumholca āķīgo jautājumu krustugunīs nonāks topošie Eiroparlamenta kandidāti un politiskie spēki.

Pēc 2 mēnešiem, 8. jūnijā notiks Eiropas Parlamenta vēlēšanas, kurās līdzās citām valstīm, arī mēs-Latvija ievēlēsim 9 savus deputātus, kuri pārstāvēs mūsu intereses Eiropas Parlamentā. Mēs, LR2 vēlamies rosināt mūsu klausītājus nebūt kūtriem, mudināt nepalikt malā un izdarīt atbildīgu izvēli, tomēr ir jāzina, par ko un kāpēc balsot. Ja vēl nevarat izvēlēties, par kuru no 16 sarakstiem atdot savu balsi, iespējams, varēs palīdzēt īpašais LR2 raidījums – erudīcijas radiospēle „Deputāti pret deputātiem”, kas turpmāk aprīlī un maija pirmajā nedēļā pirmdienu vakaros plkst. 20.00 skanēs LR2 ēterā.

Spēle solās būt aizraujoša un azartiska, jo tās vadītāja lomai LR2 izvēlējies  neapstrīdamu autoritāti-erudīcijas un āķīgo jautājumu „guru” un leģendu Ivo Krumholcu. Uz Ivo sagatavotajiem jautājumiem  par Eiropas Savienību, tās vēsturi, tradīcijām ,kultūru, dalībvalstīm, EP utt. atbildēs EP deputātu kandidāti.

Lai vienlaikus gan klausītāji plašāk iepazītu kandidējošās personības, viņu erudīciju, redzesloku un intereses, gan „konkurenti” viens otru, spēlē ietverti arī izklaidējoši „privāti” jautājumi  (par mīļāko dziesmu, grāmatu, sporta veidu utt.)

Kopumā radiospēlē sacentīsies visu 16 uz EP kandidējošo sarakstu pārstāvji (no katra saraksta pa vienam), kurus dalībai spēlē izvirzījušas pašas partijas vai vēlēšanu apvienības. Katrā raidījumā piedalīsies 4 deputātu kandidāti no 4 vēlēšanu sarakstiem.

Dalībnieku sastāvs nokomplektēts pēc partiju sarakstu oficiāli izlozētajiem EP vēlēšanu kārtas numuriem. Katras spēles uzvarētājs nopelnīs iespēju piedalīties radiospēles „Deputāti pret deputātiem” finālā, kas LR2 ēterā skanēs 6. maijā.

LR2 aicina: Klausies un domā līdzi, esi aktīvs un izvēlies!