Gaidot Eiropas Parlamenta vēlēšanas, pirmdienu vakaros plkst. 20.00 skanējumu LR2 ēterā  uzsākusi aizraujoša informatīvi izglītojoši izklaidējoša radiospēle „Deputāti pret deputātiem”! Tajā erudīcijas spēļu autoritātes un „guru” - Ivo Krumholca āķīgo jautājumu krustugunīs nonāks topošie Eiroparlamenta kandidāti un politiskie spēki.

Kopumā radiospēlē sacentīsies visu 16 uz EP kandidējošo sarakstu pārstāvji (no katra saraksta pa vienam), kurus dalībai spēlē izvirzījušas pašas partijas vai vēlēšanu apvienības. Katrā raidījumā piedalīsies 4 deputātu kandidāti no 4 vēlēšanu sarakstiem.

Dalībnieku sastāvs nokomplektēts pēc partiju sarakstu oficiāli izlozētajiem EP vēlēšanu kārtas numuriem. Katras spēles uzvarētājs nopelnīs iespēju piedalīties radiospēles „Deputāti pret deputātiem” finālspēlē.

LR2 aicina: Klausies un domā līdzi, esi aktīvs un izvēlies!

Trešā spēle LR2 ēterā skanēja pirmdien, 22. aprīlī plkst. 20.00. Tajā piedalījās un savstarpēji sacentās:

  • 9. kārtas numuru EP vēlēšanās izlozējusi partija „Progresīvie”. Radiospēlē to pārstāvēs saraksta Nr.4 - Selīna Vancāne, kura par labāko politiķa īpašību sauc atbildīgumu, par skaistāko Latvijas vietu – Jūrkalni, bet uz neapdzīvotu salu līdzi ņemtu Šveices nazīti.
  • Ar 10. kārtas nr. EP vēlēšanās startēs „Tautas Varas Spēks”. Diemžēl viņu kandidātam erudīcijas spēles izaicinājums pēdējā brīdī šķita pārāk sarežģīts, tāpēc partija pati sev piešķīra „diskvalifikāciju”.
  • 11. kārtas nr. EP vēlēšanās būs Kustībai „Par”. Spēlei izvirzīts viņu saraksta Nr. 2 – Linda Curika, kura par labāko politiķa īpašību uzskata vīziju un spēju to pārvērst rīcībā, par mīļāko latviešu mūziķi Shipsea, bet par mīļāko sporta veidu sauc lasīšanu.
  • 12. kārtas nr. EP vēlēšanās ticis partijai „Suverēnā Vara”. Viņu spēlei deleģētais kandidāts ir saraksta Nr. 12 - Ēriks Flaumanis. Viņaprāt labākā politiķa īpašība ir profesionālisms, par visskaistāko Latvijas vietu uzskata Saulkrastus, bet par mīļāko gadalaiku - rudens beigas.