Gaidot Eiropas Parlamenta vēlēšanas, pirmdienu vakaros plkst. 20.00 skanējumu LR2 ēterā  uzsākusi aizraujoša informatīvi izglītojoši izklaidējoša radiospēle „Deputāti pret deputātiem”! Tajā erudīcijas spēļu autoritātes un „guru” - Ivo Krumholca āķīgo jautājumu krustugunīs nonāks topošie Eiroparlamenta kandidāti un politiskie spēki.

Kopumā radiospēlē sacentīsies visu 16 uz EP kandidējošo sarakstu pārstāvji (no katra saraksta pa vienam), kurus dalībai spēlē izvirzījušas pašas partijas vai vēlēšanu apvienības. Katrā raidījumā piedalīsies 4 deputātu kandidāti no 4 vēlēšanu sarakstiem.

Dalībnieku sastāvs nokomplektēts pēc partiju sarakstu oficiāli izlozētajiem EP vēlēšanu kārtas numuriem. Katras spēles uzvarētājs nopelnīs iespēju piedalīties radiospēles „Deputāti pret deputātiem” finālspēlē.

LR2 aicina: Klausies un domā līdzi, esi aktīvs un izvēlies!

Otrā spēle LR2 ēterā izskanēja pirmdien,15. aprīlī plkst. 20.00. Tajā piedalījās un savstarpēji sacentās:

  • 5. kārtas numuru EP vēlēšanās izlozējusi partija „Latvijas Attīstībai”. Radiospēlē to pārstāvēja saraksta Nr.1 - Ivars Ījabs, kurš par labāko politiķa īpašību sauc tālredzību un atbildīgumu, par bērnības aizraujošāko lasāmvielu uzskata A. Lindgrēnas „Brālīti un Karlsonu”, bet par vislielāko gardumu - maizes zupu.
  • Ar 6. kārtas nr. EP vēlēšanās startēja Centra Partija. Spēlē piedalās viņu saraksta Nr. 1 – Inna Djeri, kura pārliecināta, ka politiķa pati labākā īpašība ir spēja panākt kompromisus, vienlaikus saglabājot uzticību saviem principiem. Innas  mīļākā latviešu grupa ir „Prāta Vētra”, bet visskaistākā Latvijas vieta esot Jūrmala.
  • 7. kārtas nr. EP vēlēšanās būs Apvienībai Jaunlatvieši. Spēlei izvirzīts viņu saraksta Nr.1 – Rūdolfs Brēmanis, kurš par labāko politiķa īpašību uzskata līderību, par visu laiku labāko dziesmu Im.Kalniņa „Piena ceļu”, bet uz neapdzīvotu salu līdzi ņemtu Rembo nazi.
  • 8. kārtas nr. EP vēlēšanās ticis APVIENOTAJM SARAKSTAM (kurā ietilpst  Latvijas Zaļā partija, Latvijas Reģionu Apvienība, Liepājas partija). Viņu spēlei deleģētais kandidāts ir saraksta Nr. 1 - Reinis Pozņaks. Viņaprāt labākā politiķa īpašība ir spriestspēja, par mīļāko sporta veidu sauc ralliju, bet bērnībā visvairāk lasītā grāmata bijusi „Aina ar brālīti meklē cālīti”.