Gaidot Eiropas Parlamenta vēlēšanas, pirmdien, 8. aprīlī plkst. 20.00 skanējumu LR2 ēterā  uzsāka aizraujoša informatīvi izglītojoši izklaidējoša radiospēle „Deputāti pret deputātiem”! Tajā erudīcijas spēļu autoritātes un „guru” - Ivo Krumholca āķīgo jautājumu krustugunīs nonāca topošie Eiroparlamenta kandidāti un politiskie spēki.

Kopumā radiospēlē sacentīsies visu 16 uz EP kandidējošo sarakstu pārstāvji (no katra saraksta pa vienam), kurus dalībai spēlē izvirzījušas pašas partijas vai vēlēšanu apvienības. Katrā raidījumā piedalīsies 4 deputātu kandidāti no 4 vēlēšanu sarakstiem.

Dalībnieku sastāvs nokomplektēts pēc partiju sarakstu oficiāli izlozētajiem EP vēlēšanu kārtas numuriem. Katras spēles uzvarētājs nopelnīs iespēju piedalīties radiospēles „Deputāti pret deputātiem” finālspēlē.

LR2 aicina: Klausies un domā līdzi, esi aktīvs un izvēlies!

Pirmā spēle LR2 ēterā izskanēja pirmdien, 8. aprīlī plkst. 20.00. Tajā piedalījās un savstarpēji sacentās:

  • 1. kārtas numuru EP vēlēšanās izlozējusi sociāldemokrātiskā partija „Saskaņa”. Radiospēlē to pārstāvēs saraksta Nr.3 - Regīna Ločmele, kura par labāko politiķa īpašību sauc neatlaidību, par aizraujošāko lasāmvielu uzskata Agatas Kristi detektīvus, bet par vislielāko gardumu - ceptu kartupeļu ar sēņu mērci un alus kausiņu.
  • Ar 2. kārtas nr. EP vēlēšanās startēs Jaunā konservatīvā partija (JKP).Spēlē piedalīsies JKP saraksta Nr. 3 – Gatis Eglītis,  kurš pārliecināts, ka politiķa pati labākā īpašība ir godīgums, viņa mīļākā latviešu grupa ir „Instrumenti”, bet lieta, ko ņemtu līdzi uz neapdzīvotu salu ir nazis.
  • 3. kārtas nr. EP vēlēšanās būs Nacionālajai apvienībai . Spēlei izvirzīts LNNK saraksta Nr.3 - Rihards Kols, kurš par labāko politiķa īpašību uzskata godīgumu, par mīļāko latviešu grupu - pankroka klasiķus PND, bet viens no trīs lūgumiem Zelta zivtiņai būtu teleportācijas spējas.
  • 4. kārtas nr. EP vēlēšanās ticis partijai „Latvija pirmajā vietā”. Viņu spēlei deleģētā kandidāte ir saraksta Nr. 11 - Līga Krapāne. Viņasprāt labākā politiķa īpašība ir atbildība, par skaistāko Latvijas vietu Līga uzskata Latgali, bet mīļākais bērnības grāmatu varonis ir Pifs.