Gaidot Eiropas Parlamenta vēlēšanas, pirmdienu vakaros plkst. 20.00 skanējumu LR2 ēterā  uzsākusi aizraujoša informatīvi izglītojoši izklaidējoša radiospēle „Deputāti pret deputātiem”! Tajā erudīcijas spēļu autoritātes un „guru” - Ivo Krumholca āķīgo jautājumu krustugunīs nonāks topošie Eiroparlamenta kandidāti un politiskie spēki.

Kopumā radiospēlē sacentīsies visu 16 uz EP kandidējošo sarakstu pārstāvji (no katra saraksta pa vienam), kurus dalībai spēlē izvirzījušas pašas partijas vai vēlēšanu apvienības. Katrā raidījumā piedalīsies 4 deputātu kandidāti no 4 vēlēšanu sarakstiem.

Dalībnieku sastāvs nokomplektēts pēc partiju sarakstu oficiāli izlozētajiem EP vēlēšanu kārtas numuriem. Katras spēles uzvarētājs nopelnīs iespēju piedalīties radiospēles „Deputāti pret deputātiem” finālspēlē.

LR2 aicina: Klausies un domā līdzi, esi aktīvs un izvēlies!

Ceturtā spēle LR2 ēterā skanēja pirmdien, 29. aprīlī plkst. 20.00. Tajā piedalījās un savstarpēji sacentās:

- 13. kārtas numuru EP vēlēšanās izlozējusi partija „Tauta. Zeme. Valsts.". Radiospēlē to pārstāvēja saraksta Nr.3 - Edvarts Krusts, kurš par labāko politiķa īpašību sauc godaprātu, par labāko lasāmvielu – vēsturiskos romānus, bet par vislielāko delikatesi uzskata Daugavas stori un nēģus.

- Ar 14. kārtas nr. EP vēlēšanās startēs Zaļo un Zemnieku savienība. Spēlē piedalās viņu saraksta Nr. 1 – Harijs Rokpelnis, kurš pārliecināts, ka politiķa pati labākā īpašība ir cilvēcība, skaistākā Latvijas vieta - Skaņaiskalns, bet aizraujošākā lasāmviela - Facebook komentāri.

- 15. kārtas nr. EP vēlēšanās būs Jaunajai Vienotībai. Spēlei tika izvirzīts viņu saraksta Nr.7 – Jānis Reirs, kurš par labāko politiķa īpašību uzskata spēju sasniegts mērķi, par mīļāko sporta veidu – biatlonu, bet Zelta zivtiņai lūgtu piepildīt vēlēšanos: Lai nākamajā pasaules čempionātā uzvarētu Latvijas hokeja izlase. Diemžēl spēlē viņš nepiedalījās...

- 16. kārtas nr. EP vēlēšanās ticis partijai „Stabilitātei”. Viņu spēlei deleģētais kandidāts ir saraksta Nr.3 - Pāvels Kuzmins. Viņaprāt labākā politiķa īpašība ir spēja saprast cilvēku problēmas, par vislielāko gardumu Pāvels sauc kokosriekstu ūdeni, bet par visskaistāko gadalaiku - pavasari.