Dziedātājs Žoržs Siksna savā 40. gadus garajā skatuves mūžā ir nodziedājis simtiem dziesmu un samērā daudz no tām ieskaņojis, taču klausītāji koncertos lielākoties grib dzirdēt vecās labās melodijas, ar kurām šis sparīgais jauneklis tik spilgti ienāca latviešu estrādē. 13. jūnijā Žoržs svinēs apaļo 60. jubileju, taču vecumu nejūt ne viņa dziedājumā, ne dvēseles noskaņojumā.

Gluži otrādi – par godu gadskaitlim dziedonis sasparojies solokoncertiem, kas notiks, sākot ar 26. maiju, kad uzstāšanās paredzēta Alūksnes kultūras namā, un Žoržs dziedās arī 9. jūnijā Liepājā, 10. jūnijā Rēzeknē, 13. jūnijā Rīgā, kā arī pašā Līgo vakarā Dobelē Latvijas radio 2 piedāvātajā Jāņu svinēšanas pasākumā. Svarīgi, ka šais koncertos Siksnu pavadīs muzikālā apvienība Vintāža, tātad neliels orķestris Rihards Bērziņa vadībā, gluži kā Žorža jaunībā, kad viņš uzstājās kopā ar Jelgavas estrādes orķestri Gamma. Tad sekoja ansamblis Modo, Latvijas radio štata solista darbs, Žoržs bijis solists arī Ogres ansamblī Metronoms, un pat negrasos saukt visus tos restorānus, kuros skanējis viņa liriskais tenors. Tas pieskandinājis arī mūsu Operetes teātri, kas 90. gados pārtapa Rīgas Muzikālajā teātrī, un Siksna tur atskaņoja neapoliešu dziesmas. Dziedāts arī Vāgneras zālē, Klaipēdas muzikālajā teātrī, Latvijas baznīcās, uz kuģa klāja un citur, arī grūti iedomājamās vietās, par brīvdabas estrādēm nemaz nerunājot.

Žorža Siksnas jubilejas koncertam plānotas divas daļas, tātad nāksies nodziedāt vairāk nekā 20 dziesmu, un to vidū noteikti būs kā Muļķe sirds un  Genoveva, tā Smeldzošais septembris, Ap Jāņiem, Mārtiņos, Leonora, Mīļā un citi zelta repertuāra hiti. Orķestris atskaņos tos oriģinālos pavadījumus, kādi skanējuši Žorža ierakstos radiofonā, un darbu studijā, protams, viņš turpināja arī pēc aiziešanas no štata solista darba 1989. gadā. Un, kaut gan Siksna ir visai kritisks par saviem jaunībā tapušajiem ierakstiem, nemainīga ir palikusi viņa iejūtīgā attieksme pret dziesmas tekstiem, kuru dziedātājs uztver kā ļoti būtisku skaņdarba sastāvdaļu. Arī tāpēc viņa priekšnesumi ir tik iemīļoti, sevišķi daiļā dzimuma vidū, un ar apzinīgumu un pietāti Žoržs Siksna izturas pret ikvienu dziesmu, klausītāju un savu darbu kopumā, kuru cer turpināt kaut līdz 80 gadiem, ja balss klausīs.

Savulaik solists rādījis arī itin raitus deju soļus, kad pagājušā gadsimta 90. gadu vidū tika sagatavota Neta Kinga Koula repertuāra dziesmu programma, un faktiski Žoržs Siksna var nodziedāt itin visu – no operas līdz džezam. Viņam, Margaritai Vilcānei, Laimai Vaikulei, arī Viktoram Lapčenokam un Ojāram Grinbergam bija viens vokālais pedagogs – Leonīds Zahodņiks, kura pārliecība bija, ka dziedātājam jābalstās uz klasiskās mūzikas repertuāru, lai saglabātu skatuvisku ilgmūžību. Žoržs Siksna no godam darījis un turpina ar balsi strādāt ik dienu. Kā tā skan – varēsiet pārliecināties dziedoņa jubilejas koncertos, bet šovakar kāds nedzirdēts 1992. gada ieskaņojums – skanēs Grigorija Zilbera dziesma Kādēļ ar Aigara Daudzvārda dzeju Žorža priekšnesumā.