Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi!

Lai tajā piedalītos nav jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Viena no „karstākajām’ sporta ziņām liecina, ka par Latvijas izlases šosejas riteņbraukšanā galveno treneri  apstiprināts pasaules vadošo šosejas velosportistu elitei piederošais 2000. gada pasaules čempions grupas braucienā Romāns Vainšteins. 25. janvāra rītā viņš viesosies  un iejutīsies trenera lomā arī LR2 studijā. Viņa vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem , protams, centīsies  izpildīt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt trenera Romāna norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā  viedtālrunī.

25. janvārī plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!