Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi!

Lai tajā piedalītos nav jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

«Transcontinental Race» ir ikgadējas riteņbraukšanas sacensības, kas prasa izcilu fizisko un mentālo sagatavotību. Tās tiek uzskatītas par vienām no smagākajām velo sacīkstēm pasaulē. No 850 dalībniekiem, kas šogad pieteicās «Transcontinental Race» sacensībām, organizatori dalību apstiprinājuši tikai 300 riteņbraucējiem. Viņu vidū būs arī Krišjānis Ratiniks, kas velo aprindās pazīstams arī kā Velomens. 11. janvāra rītā Krišjānis viesosies LR2 studijā un iejutīsies trenera lomā. Viņa vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem, protams, centīsies  izpildīt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt trenera Velomena norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā  viedtālrunī.

11. janvārī plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!