Trešdien, 14. martā plkst. 9.35 LR2 studijā vingrojām kopā ar Latvijas bobsleja izlases treneri Jāni Ozolu. Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

14. marta rītā LR2 studijā viesojās un trenera lomā iejutās Latvijas bobsleja izlases fiziskās sagatavotības treneris Jānis Ozols. Jānis pats ir bijušais bobslejists, savulaik „iestūmis” pašu Sandi Prūsi un, kā runā, reiz bijis viens no spēcīgākajiem stūmējiem. Bijis Eiropas čempions un vicečempions četriniekos, kā arī Labas gribas spēļu čempions un Latvijas čempions divniekos. Phjončhanas Olimpisko spēļu translācijās visbiežāk savos televizoros viņu varējām vērot starta ieskrējienā, ar leģendāro cepuri ar balto bumbuli, pirms brauciena saucot uzmundrinājuma vārdus mūsu sportistiem. Tieši pateicoties Jānim, latviešu bobslejisti visai bieži uzstāda trases starta rekordus

Jāņa Ozola vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem, protams, centīsies izpildīt un starta ieskrējiena rekordu sasniegt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  trenera Jāņa norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

14. martā plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!