Trešdien, 31. maijā plkst. 9.35 Rīta rosmē boksēsimies kopā ar populāro un sportisko dziedātāju Dināru Rudāni.

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi!

Lai tajā piedalītos nav jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Jūnija vidū  ar daudzveidīgiem koncertiem mūs priecēs “Latvijas Koncertu” rīkotais “Rīgas festivāls”. Tā koncertos klausītājus gaida tikšanās ar Ķelnes Radio simfonisko orķestri; Gidonu Krēmeru un kamerorķestri Kremerata Baltica; ar pasaules atzinību guvušajiem latviešu mūziķiem Egīlu Siliņu un Ivetu Apkalnu; ar Rīgas Doma zēnu kori, Latvijas Radio kori, Valsts akadēmisko kori “Latvija” u.c. Krāšņu programmu „Ellai Ficdžeraldai – 100” sagatavojis arī Latvijas Radio bigbends un Šeina Stīla. Ellai Ficdžeraldai – 100”. Tajā līdz ar Kristīni Prauliņu un dziedātāju no ASV - Šeinu Stīlu uzstāsies arī uzlecošā zvaigze Dināra Rudāne .

Dināra 30. maija rītā viesosies LR2 studijā, iejutīsies treneres lomā un būs gatava demonstrēt ne tikai savas vokālās prasmes! Daudziem nav noslēpums, ka šī smalkā un trauslā dziedātāja pieprotot boksa paņēmienus.

Viņas vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem , protams, centīsies izpildīt un nokautu nepiedzīvot arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt treneres Dināras norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

31. maijā plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku soļos maršs!