Trešdien, 21. februārī plkst. 9.35 LR2 studijā „slēpojām” kopā ar Latvijas Skolu ziemas Olimpiskā festivāla vēstnesi - kalnu slēpotāju Dāvi Zvejnieku.

Lai tā kārtīgi pamostos, iegūtu možumu un mundrumu un ar pozitīvām emocijām sevi uzlādētu turpmākajai dienai aicinām mūsu klausītājus uz LR2 Rīta Rosmi! Lai tajā piedalītos nav jāiegādājas sporta kluba abonements, ne stilīgs sporta tērps, vien pozitīvs noskaņojums un vēlme uz brīdi atrauties no darba dunas un, klausoties LR2,  aktīvas mūzikas pavadījumā, kopā ar mums izpildīt dažus pavisam vienkāršus vingrojumus.

Marta sākumā Ērgļos norisināsies Latvijas Skolu ziemas Olimpiskais festivāls. Lai noskaidrotu labākos slēpošanā, snovbordā, biatlonā, slidošanā, hokejā, ziemas orientēšanās sportā, ragaviņu braukšanā, kērlingā, lielajā skolu stafetē un ziemas skriešanā ģimenēm,  festivālā tiek aicināts piedalīties ikviens Latvijas skolēns vecumā no 10 līdz 19 gadiem.

21. februāra rītā  LR2 studijā viesosies un trenera lomā iejutīsies Ziemas festivāla vēstnesis – kalnu slēpotājs Dāvis Zvejnieks. Dāvis uzaudzis ļoti sportiskā ģimenē - viņa mamma ir sporta skolotāja, bet visi četri brāļi - Kristaps, Miks, Dāvis un Jurģis - kalnu slēpotāji. Turklāt vecākais brālis – Kristaps Zvejnieks kā Latvijas labākais kalnu slēpotājs šobrīd atrodas Dienvidkorejā un startē Phjončhanas Ziemas Olimpiskajās spēlēs.

Dāvja Zvejnieka vadīto Rīta Rosmi kopā ar klausītājiem, protams, centīsies izpildīt arī LR2 trešdienas rīta ētera cilvēki - Gvido un Baiba.

Lai jums precīzāk izdotos vingrojot veikt  trenera Dāvja norādījumus, Rīta Rosmes tiešraidi no LR2 studijas varat vērot arī mūsu interneta mājas lapā www.lr2.lv , planšetē vai  savā viedtālrunī.

21. februārī plkst. 9.35 iztaisnojam muguras, ievelkam vēderu un ar mūziku - soļos maršs!